Bodrum yarımadasının her koyunda sizler için en doğru lokasyonu önerip nerede ne var sizin hayat tarzınız hayalleriniz için  en doğru fiyatlar ile en uygun satılık ev villa seçeneklerini sunmaktayız. 

Bodrumun belkide en  ilgi çeken tarafı ,doğal ama aynı zamanda her koyunda farklı hayat ve istediğiniz ruh haline uygun şeylerin bir arada olmasıdır ve tabiki tüm yıl  boyunca her mevsimde  güzelliklerin devamı.
Denize yakın ,müstakil havuzlu , modern veya ruhu olan mükemmel manzaraya sahip, yeşillikler içinde yada denize sıfır villalar, tabiki tüm yıl yaşamayı tercih edenler için okullara yakın yada kolay ulaşım nerelerdir ve doğal hayat yada en güzel restoranlar ve beaclere yakın olmak isteyenler için nereler size uygun yardımcı olmaktayız.

Son Yıllarda tercihler arasında ilk sıralarda olan Yalıkavak , marinası ve markalar ve restoranları, ayrıca Küdür ve Tilkicik veya Edition hotelin bulunduğu koylardaki kum plajları ile kalite ve elit bir çevre sunuyor.

Bodrum merkez kışın doyulmaz bir tat, Bitez mandalina ve sahilinde kahvaltısı ve tatil hissi ve tüm yıl kolay yaşam, Yahşi uzun plajı ve tepeler olmaması,akyarlarda meteor ,antheaven,karaincir kum plajlar ve doğallık,Turgutreisde swiss otel üstünde adalar manzaralı gün batımı,Gümüşlük ise bir klasik ayaklar suda balık ve romantizm, Gündoğanın özel koylarında derin mavi denizi, Türkbükü sahilde tatil havası ve restoranlar eğlence ve tabiki Mandarin oriental ve Cennetkoy,Torba tatil havası ve merkeze yakın,Yalıçiftlik yeşilliğini koruyan doğallık ve her koy ve hayat diğer koya sadece 5 yada 30 dakika uzaklıkda, Tüm yıl açık olan havaalanı ise sadece merkeze 30 dakika . Alıştığınız mağazalar ve restoranların yanında Bodrumun tatları ve tüm yıl açan çiçeklerinide unutmamalı.

Nasıl bir ev arıyorsunuz, bodrumun neresinde, evin ve bahçenin büyüklüğü,manzarası,nasıl bir yaşam stili,düşündüğünüz bütçe ? Anlatın , hayalinizi gerçekleştirmeye yardımcı olalım.

Bodrum sizede iyi gelecek.İletişim Formu
Lütfen isminizi yazın
Lütfen e-posta adresinizi yazın
Lütfen telefon numaranızı yazın
Lütfen mesajınızı yazın